Středa 22. září. Svátek má Darina.

Pojistné srovnávače dostanou nový přírůstek

Investice 12.09.2016 | 10:02 1 Komentář

Profesionální finanční poradci společnosti PFP spustí příští týden nový produkt pojistného srovnávání s názvem Suri. PFP je majetkově provázána s největší českou pojišťovací makléřskou společností Renomia.

PFP provozuji již dva srovnávače (Povinneruceni.com a Srovnator.cz), které přímo konkurují především portálu ePojisteni.cz. Projekt Suri dostane i svého maskota a stane se jím malé zvířátko surikata.

V oblasti srovnávání pojištění plánuje projekt Suri dojít ještě dál za hranice srovnávačů. Ve své nabídce chce mít i optimalizaci tarifů mobilních operátorů, dodavatelů energií nebo konsolidaci půjček.

Pro klienty plánuje i služby pravidelných kontrol, zda-li klientem sjednaný tarif zůstává stále tím optimálním. Marketingová podpora spojená se startem projektu se soustředí především na on-line komunikaci. Projekt vede bývalý marketingový ředitel Allianz pojišťovny Pavel Jechort.

Zdroj: Top News

Jeden komentář: “Pojistné srovnávače dostanou nový přírůstek”

  1. Ilona Mokrošová napsal:

    Dobrý den.Zatím jsme smluvně vázáni do 30.11.u Digi tv.Měli bychom však zájem o vaše služby.Psala jsem na Digi tv,ale zatím mi neodpověděli.Doufám,že se to vyřeší do konce měsíce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.