Úterý 02. března. Svátek má Anežka.

Pojistit lze i vstupenky

Společnost Etics ITP uvádí na český trh novinku, která má pomoci klientům v situaci, kdy se nemohou dostavit na akcii, na níž mají zakoupenou vstupenku.

Díky tomuto novému typu pojištění, které sice u nás není úplně běžné, ale v zahraničí je běžné, získá pojišťený plnou výši vstupného zpět.

Naši zákazníci si mohou sjednat pojištění u všech způsobů zakoupení vstupenek, včetně stále více populárních E-tickets,“ říká Robert Schroth, obchodní ředitel společnosti Ticketstream, ve které je nyní možné pojištění sjednat. Pojištění by mohlo mít úspěch zejména díky růstu cen vstupenek a dlouhá doba od jejich zakoupení do samotného konání akce, které představují nemalé riziko.

Těm, kdo si sjednají pojištění, bude vrácena plná cena vstupenky, pokud se nebudou moci dané akce zúčastnit např. z těchto důvodů:

–         onemocnění či úraz,

–         poškození bydliště těsně před konáním akce,

–         neúčast přátel, s kterými byla vstupenka zakoupena společně, pokud by se tak zákazník musel akce zúčastnit sám,

–         přestěhování do velké vzdálenosti od místa konání akce z důvodu navázání nového pracovního poměru,        

–         zdravotní komplikace v důsledku těhotenství

Pokud si vstupenky kupuje zákazník prostřednictvím internetu, si může pojištění sjednat on-line přímo s jejich nákupem. Vstupenky si lze také pojistit přímo u prodejců. Cena pojištění začíná na 29 Kč a závisí na ceně vstupenky.

Zdroj: Tisková zpráva Etics ITP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.