Neděle 20. června. Svátek má Květa.

Počet klientů PFČP se zvýšil o 10 %

Penze Daniel Kuchta 23.05.2008 | 12:39 1 Komentář

Počet klientů Penzijního fondu České pojišťovny se zvýšil o 93 262 na 1,1 milionu, což v meziročním srovnání znamená přírůstek bezmála 10 %.

S počtem klientů přibývají i vklady klientů a na konci prvního čtvrtletí tak PFČP spravoval již skoro 40 miliard aktiv (+15,2 % meziročně). Zvyšuje se rovněž průměrná výše vkladů a trvale roste počet klientů s úložkami nad 500 korun.

"Penzijní připojištění je stále silněji vnímáno jako jeden z pilířů zabezpečení v penzi," upřesňuje Tomáš Matoušek, generální ředitel PFČP. "Penzijní připojištění je dlouhodobou investicí, která i přes krátkodobé změny vykazuje stabilní a dobré zhodnocení," doplňuje Tomáš Matoušek.

Zdroj: Tisková zpráva
PFČP

Jeden komentář: “Počet klientů PFČP se zvýšil o 10 %”

  1. Jan napsal:

    Nad určitou částkou je lepší zhodnocení u obyčejného spoř.účtu s okamžitým přístupem a rovněž pak vyplácení je takové jak potřebuji.Můj názor na zabezpečení je 1.byt vlastní 2.byt navíc pokud je možnost.3.Hotovost.4.Zlato.5.Nějaká sbírka,pokud je zájem.5.Akcie,které mají dividendu a nechci sledovat kursy každý den.6.Vyhýbat se prodejcům různých pojistek.7.Nekouřit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.