Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Platforma eToro nově cílí i na Čechy

Investice 12.03.2018 | 10:17 1 Komentář

Investiční síť eToro zaostřila svůj hledáček na české investory. Nově je nyní je dostupná i v českém jazyce, a navíc může počítat s marketingovou podporou Sberbank, která službu nabízí klientům.

Etoro je v podstatě sociální síť, ve které investoři vzájemně sdílejí své poznatky, komunikují, projednávají strategie nebo dokonce přímo kopírují úspěšnější investory.

V této investiční síti je mají k dispozici přes 1200 investičních nástrojů, od akcií, ETF (burzovně obchodované fondy), měnových kurzů až po různé indexy a kryptoměny.

Vztah se Sberbank v dalších částech světa nám umožnil získat významný počet investorů, k nimž bychom se jinak velmi pravděpodobně složitě dostávali. Chceme tak dále rozšiřovat naši globální komunitu. Vstup do České republiky je toho důkazem,“ uvedl Yoni Assia, generální ředitel eToro.

Vydělat se dá i na kopírování zkušených obchodníků

U této sociální sítě se zaregistrovalo devět milionů uživatelů. „Je ideální pro lidi, kteří nevědí, jak obchodovat a mohou jednoduše kopírovat zkušené obchodníky,“ uvedl již dříve pro The Telegraph Anastasios Frangos ze společnosti ZuluTrade.  Každopádně to ale není tak jednoduché. Je totiž prý těžké najít někoho, kdo opravdu ví, co dělá.

Zdroj: e15.cz

Jeden komentář: “Platforma eToro nově cílí i na Čechy”

  1. Tom napsal:

    V češtině je již od 11.2. viz. https://investplus.cz/investice/etoro-recenze-hodnoceni-demo-poplatky-nazory-diskuze/ . Jinak spolupráce se Sperbank přináší koncovým klientům co konkrétně? Nebo to mám chápat tak, že eToro pouze využije klientelu Sperbank na níž zacílí propagaci?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.