Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Platební tlačítko zjednodušuje platby na internetu

Banky Daniel Kuchta 11.07.2011 | 17:54 0 Komentářů

Přes rostoucí oblibu nákupů na internetu v ČR je nejčastějším způsobem platby za zboží dobírka. Jedním z rychlejších a pohodlnějších možností je Platební tlačítko společnosti AGMO.

Nová služba agreguje přístup k platebním branám více bank, a vychází tak vstříc potřebám provozovatelů e-shopů i jejich zákazníků.  Hlavními výhodami Platebního tlačítka jsou úhrada i v neobchodní dny, rychlost a pohodlí při platbě a nízké nebo nulové poplatky za bankovní převod.

Mojmír Prokop, vedoucí pro přímé kanály Komerční banky, k tomu dodává: „Do platebního nástroje AGMO byla integrována i služba MojePlatba, což je další krok k zlepšování našich služeb. Jsme přesvědčeni o tom, že tuto spolupráci ocení jak nakupující, tak internetové obchody, kterým toto spojení zjednoduší a zrychlí jejich platební styk."

V současné době společnost spolupracuje s několika bankami (u Komerční banka, Raiffeisenbank, GE Money Bank, Volksbank CZ a Fio banka), jejichž klienti jsou při platbě přesměrováni přímo do internetového bankovnictví dané banky s vyplněnými údaji a platba se tak zrychluje. U bank, jako jsou ČSOB, Česká spořitelna, Poštovní spořitelna, Unicredit bank a další musí klient vyplňovat údaje v internetovém bankovnictví sám.

Zdroj: Tisková zpráva AGMO

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.