Středa 02. prosince. Svátek má Blanka.

Placením kartou Maestro se zúčastníte vánoční soutěže

Banky Luboš Svačina 11.11.2009 | 14:24 0 Komentářů

Společnost MasterCard připravila pro své držitele karet Maestro vánoční soutěž, která jim umožňuje vyhrát v období od 10. listopadu do 30. prosince 2009 každý den 10 000 Kč.

Výhru získá ten, kdo zaplatí kartou Maestro v předem stanoveném výherním čase. Tyto výherní časy byly stanoveny společností MasterCard před začátkem soutěže ve tvaru den, měsíc, hodina, minuta. Výherní časy budou uloženy v notářském sejfu a zveřejněny po skončení soutěže. Na každý soutěžní den bude určen právě jeden výherní čas.

V případě, že žádný z účastníků neuskuteční platební transakci ve výherní čas, výhercem se stává ten účastník, který se výhernímu času nejvíce přiblíží. V případě, že se datum a čas nejbližší transakce k výhernímu času shoduje u více účastníků, vyhrává účastník s vyšší hodnotou transakce. Každý účastník této soutěže může v této soutěži vyhrát pouze jednu výhru. Výherci budou informování prostřednictvím banky, která jim kartu vydala, a to nejdříve po 22. lednu 2010. Následně jim bude výhra ve výši 10 000 Kč zaslána na jejich bankovní účet.

Zdroj: Tisková zpráva MasterCard Europe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.