Pondělí 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Petr Hlaváček odchází z České spořitelny

Banky Luboš Svačina 11.11.2009 | 16:08 0 Komentářů

Petr Hlaváček po 15 letech opouští Českou spořitelnu, kde je členem představenstva a působí na pozici náměstka generálního ředitele ČS, se zodpovědností za oblast IT a řízení projektů.

 

Působení Petra Hlaváčka v České spořitelně skončí v březnu 2010, kdy mu vyprší smlouva. „Po patnácti letech ve výkonné funkci jsem se rozhodl přijmout nové výzvy mimo bankovní sektor,“ uvedl Petr Hlaváček.

Petr Hlaváček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a University of Toronto. V bankovnictví působí od roku 1984. Do České spořitelny přišel v roce 1994 na pozici ředitele úseku kapitálových investic. V roce 2000 se stal členem širšího vedení ČS a ředitelem Transformačního programu Naše spořitelna. V představenstvu České spořitelny je odpovědný za oblast projektového řízení a informačních technologií.

„Rozhodnutí pana Hlaváčka plně respektujeme, i když nejsme rádi, že odchází. Oceňujeme jeho přínos pro Českou spořitelnu a Erste Bank Group. Přejeme mu úspěchy v další profesní kariéře a radost v osobním životě,“ řekl Gernot Mittendorfer, předseda představenstva České spořitelny. „Nebudeme hledat náhradu, ale provedeme optimalizaci naší organizační struktury. Banku nyní bude namísto sedmi členů představenstva řídit šest vrcholových manažerů. Oblast IT a řízení projektů připadne do zodpovědnosti člena představenstva Pavla Kysilky,“ dodal Gernot Mittendorfer.

Zdroj:
Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.