Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

Personální ředitelka skupiny NN přechází do Home Creditu

Banky 03.04.2019 | 14:32 0 Komentářů

Novou personální ředitelkou skupiny Home Credit bude od 1. května 2019 Renata Mrázová. Současný personální ředitel skupiny Petr Janák se vrací k výkonu paralelní pozice personálního ředitele skupiny PPF.

Do Home Creditu přichází Renata Mrázová z pozice personální ředitelky skupiny NN, kde získala zkušenosti v oblasti personálního řízení, financí a obecného managementu. Dříve působila také jako generální ředitelka Direct pojišťovny a finanční ředitelka společnosti AstraZeneca v Praze.

„Renata je jednou z mála výjimečných lidí, kteří mají zkušenosti, vizi a schopnost vést rozmanitou a dynamickou společnost, jako je ta naše, k dalším úspěchům. Již dříve prokázala své manažerské dovednosti v mezinárodním prostředí a má i zkušenosti s vedením vlastního byznysu, a já proto věřím, že její talent bude pro náš manažerský tým výrazným přínosem. Chtěl bych také poděkovat Petru Janákovi za jeho dvouletou vynikající práci na pozici personálního ředitele. Patří mu velký dík za to, že se ujal této náročné úlohy ve chvíli, kdy jsme to nejvíce potřebovali, a těšíme se na další spolupráci s ním v roli poradce,“ uvedl generální ředitel skupiny Ondřej Frydrych.

Zdroj: Tisková zpráva Home Credit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.