Pátek 30. července. Svátek má Bořivoj.

PayPal nově nabízí pojištění služeb i digitálních produktů

Pojištění 29.05.2017 | 16:42 0 Komentářů

Globální platební služba PayPal rozšiřuje nabídku svých služeb. Kromě pojištění prodeje hmotného zboží drobných prodejců a e-shopů nově zaručí vrácení peněz i na služby či digitální zboží, jako například on-line vstupenky, letenky či fotografie.

Zneužití plateb dosud nejvíce hrozilo právě u prodejů last minute vstupenek. Prodejcům tohoto zboží proto chceme poskytnout jistotu, že elektronické obchodování mohou používat ve větším měřítku a nemusí se zneužití obávat,“ řekl generální ředitel společnosti pro severní a střední Evropu Matt Komorowski.

Ochrana zahrnuje platby, u kterých byla prokázána úhrada z účtů zneužitých hackery. Vztahovat se bude i na prodeje, kdy příjemce tvrdí, že zboží nebylo doručeno.

PayPal v České republice slouží především lidem, kteří nakupují z e-shopů v Číně či Spojených státech. Domácí prodejci zase využívají PayPal pro prodej do vzdálených zemí. „V roce 2014 v čínských e-shopech pravidelně nakupovalo 26 procent Čechů a předloni jich bylo už 53 procent,“ uvádí lokální šéf Matt Komorowski.

Zdroj: iHNed.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.