Pondělí 02. srpna. Svátek má Gustav.

Patria má nového výkonného ředitele

Investice 26.10.2016 | 13:40 0 Komentářů

Novým výkonným ředitelem Patria Corporate Finance se od října stal Marek Rehberger. Dosavadní dlouholetý ředitel Tomáš Klápště, který působil ve skupině Patria 20 let, se rozhodl své působení ve skupině ukončit.

„Jsem přesvědčený o tom, že pod vedením Marka Rehbergera tým Patria Corporate Finance naváže na dosavadní úspěchy a ve spolupráci s ČSOB nabídne našim klientům zajímavé portfolio produktů a služeb,“ uvedl ředitel skupiny Patria Jiří Vyskočil.

Marek Ditz, člen představenstva ČSOB a vrchní ředitel, k tomu dodává „Služby pro korporátní, firemní a bohatou privátní klientelu patří mezi tradičně silné, prioritní a dynamicky rostoucí aktivity skupiny ČSOB. Přes vysokou konkurenci se nám dlouhodobě daří zvyšovat tržní podíl a za poslední rok se nám podařilo vyrůst v objemu poskytnutých úvěrů o více než 10 %. Poradenské služby Patria Corporate Finance v oblasti fúzí a akvizic zůstanou nadále důležitou součástí nabídky skupiny ČSOB našim firemním zákazníkům. Jsem rád, že tým Patrie osvěží příchod zkušeného bankéře, který může stavět na velmi dobré reputaci Patrie na trhu. Věřím, že naši klienti do budoucna ocení mnohem větší propojení služeb Patria Corporate Finance s dalšími službami skupiny ČSOB pro firemní klienty.

Zdroj: Tisková zpráva Patria

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.