Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Partners vyhlašují “365 dnů otevřených dveří”

Finančně-poradenská společnost Partners spustila nový web jsmePartners.cz. Obsah tvoří články, rozhovory, fotogalerie, videa a diskuse o práci finančních poradců ve společnosti Partners. (Tisková zpráva Partners)

“Jsme dnes velká decentralizovaná firma, každý z nás sedí v jiné kanceláři ve stovce měst České republiky. Nový web nám umožní sdílet zkušenosti a komunikovat i přes geografickou vzdálenost stejně efektivně, jako bychom se scházeli na jednom pracovišti nebo po práci v jednom klubu,” říká Jan Majer, ředitel PR a komunikace Partners.

Obsah a vzhled webu je podle něj připravený tak, aby se návštěvník rychle zorientoval v nových příspěvcích a mohl jednoduše položit dotaz nebo přispět komentářem. "Nechceme pod články rozvíjet nekonečné diskuse, není naším cílem, aby poradci trávili na firemním webu příliš mnoho času. Při jejich časovém vytížení předpokládám, že každý poradce Partners nahlédne na web dvakrát třikrát týdně a vždy se poučí i pobaví."

Firemní web je otevřený i veřejnosti. Každý tak může nahlédnout do reality společnosti Partners, zeptat se na cokoli jejích poradců i managementu. “Většina zveřejněných zpráv je ve finančně-poradenské branži konkurencí zpochybňována a označována za marketingový trik. V takovém prostředí přestávají fungovat standardní komunikační kanály, každá informace je pak vnímána negativně. Realita je přitom taková, že většina poradenských firem v posledních dvou letech skutečně udělala pro poradce i klienty mnoho dobrého,” upozorňuje Majer.

Vedení firmy se proto rozhodlo vyhlásit “365 dnů otevřených dveří” do společnosti Partners. “Věřím, že možnost ověřit si a porovnat informace nebo konzultovat své pracovní postupy využíjí také poradci a manažeři jiných firem. Na webu jsmePartners.cz je  nečeká žádná forma lanaření, ale přátelská a tvůrčí atmosféra, vytvářená společenstvím profesionálů, kteří chtějí být hrdí na svoji profesi,” slibuje Jan Majer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.