Pondělí 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Partners rozšiřují své portfolio o pojišťovnu UNIQA

Od počátku ledna mají klienti Partners novou možnost využívat nabídky pojišťovny UNIQA. „Naší strategií od vzniku Partners bylo vybírat si partnery, kteří mají pro naše klienty zajímavou přidanou hodnotu, jsou ochotni přicházet s proklientskými novinkami a dokáží ocenit to, že Partners dělají finanční poradenství eticky a zodpovědně,“ říká Tomáš Prouza, ředitel péče o klienty Partners. (Tisková zpráva Partners)

Partners budou nabízet veškeré produkty z portfolia pojišťovny UNIQA. „Především si ale ceníme pojištění aut včetně pojištění GAP, samostatného pojištění denních dávek v pracovní neschopnosti a rizikového životního pojištění,“ říká Petr Borkovec, ředitel distribuční sítě Partners.

Pojišťovna UNIQA je již 48. obchodním partnerem společnosti Partners, která ve svém portfoliu zahrnuje přes 200 finančních produktů. Svým klientům tak může zajistit skutečně kompletní finanční služby v  pojišťovací, investiční, bankovní i úvěrové oblasti. „Důraz klademe na exkluzivní nízkonákladové produkty, které jsou mezi nejlevnějšími na trhu a klientovi přináší větší flexibilitu a přidanou hodnotu. Čtyři ze šesti nejlevnějších produktů nabízených poradenskými společnostmi jsou podle serveru produktovelisty.cz exkluzivní součástí portfolia Partners a žádná jiná poradenská firma je nemá k dispozici,“ říká produktový analytik Partners Dušan Šídlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.