Úterý 22. září. Svátek má Darina.

Partners kupují server Peníze.cz – nejrychleji rostoucí portál o osobních financích

Největší finančně-poradenská společnost Partners významně rozšiřuje své mediální aktivity. Společnost právě dokočila akvizici webového serveru Peníze.CZ, který přináší čtenářům informace ze světa osobních financí, ekonomiky a investic. (tisková zpráva Partners)

„Naší strategií je dále diverzifikovat oblasti, ve kterých působíme. Jádrem společnosti je poskytování kvalitního finančního poradenství, vedle toho se ale zaměřujeme i na další oblasti: jako jediní na trhu jsme nastartovali nabídku bankovních služeb pod značkou Partners bankovní služby, založili vlastní investiční společnost a zajímavé vzdělávací projekty chystá dceřiná společnost Partners akademie. Kvalitní zpravodajství a články ze světa financí pro širokou veřejnost zastřeší dceřinná společnost Partners media, zahrnující servery Peníze.CZ a Finmag.cz,“ říká předsedkyně představenstva Partners Kateřina Palková.

Podle měření NetMonitor vzrostl za prvních 11 měsíců tohoto roku počet unikátních uživatelů Peníze.CZ o 71 % na průměrných 144 000 měsíčně. Počet shlédnutých stránek v říjnu 2010 činil 1,5 miliónu, což je o 60 % více než v roce minulém. Server Peníze.CZ je tak nejrychleji rostoucím portálem o osobních financích v České republice.

„Peníze.CZ budou i nadále nezávislé médium a věříme, že díky našemu informačnímu i technologickému zázemí úspěšně navážeme na růst portálu v posledních měsících a dokážeme vybudovat ještě silnější a úspěšnější komunitu lidí, kteří mají zájem kvalitně pečovat o své peníze,“ říká člen představenstva Partners Tomáš Prouza, který bude nově odpovídat také za všechny projekty dceřiné společnosti Partners Media. „Zaměříme se také na posilování užitečných nástrojů, které budou postaveny na datech, které server Peníze.CZ během deseti let fungování nashromáždil,“ dodává Tomáš Prouza.

7 komentářů: “Partners kupují server Peníze.cz – nejrychleji rostoucí portál o osobních financích”

 1. p. Důvěřivý napsal:

  Pro mně server peníze.cz jako takový přestal existovat. Je mi líto přátelé. I to zjištění že někteří přispěvatelé jsou z řad partners je skličující a budí ve mně množství nedůvěry. Chvástání a lži v tomto článku jsou do nebe volající a to hlavně v souvislosti se zvyšováním finanční gramotnosti Národa. Ukecat někoho a použít zkomolené a lživé argumenty, to už tady bylo v několika válkách, jen zato ještě tenkrát nenabízeli notebooky. Dnes máme internet, velmi silný nastroj nejen ke komunikaci. Proč? Proč má osobní data teď získal někdo, kdo rozhodně na mém seznamu tolerovaných subjektů není. V zájmu zvyšováni gramotnosti je třeba začít lekci vysvětlením pojmu osobní data a jejich zneužití. Ulomená větev OVB AF, milionové dluhy, AXA, dodnes probíhající soudní pře, nekalé praktiky o. zástupců, kteří pod záminkou revize Vašich smluv, často mnohem výhodnějších, nabízejí své rádoby výhodné produkty, popř. partners-tví za které dostanete úvěrovou kartu !!! Prosím Vás, co tohle má znamenat ?
  „Pojď k nám, jsme nejlepší“ znělo mi do telefonu, při jednom z mnoha hovorů neznámých čísel. Bohu díky poslední. Pochopte prosím anonymitu tohoto bohužel příliš emotivního vyjádření mé nespokojenosti.

  • zkuste pravdu napsal:

   co to plácáte? jaké dluhy? jaká axa? ano dodnes probíhající soudní pře, kdy poradci partners žalují ovb a ani jedna naopak, jaké úvěrové karty atd atd.

   jste jen obyčejný anonymní lhář. omlouvám se za příliš emotivní vyjádření. nesnáším závistivé lži a pomlouvání od chudáčků.

 2. Pan Papoušek napsal:

  Tomáš Prouza spustil http://www.peníze.cz, do půl roku zkrachovala mateřská společnosti podvodníků s akciemi Private Investors. Partners Investors se chovají stejně ke svým poradcům, podle osvědčeného scénáře zkrachují v srpnu 2011.

  • Glum napsal:

   Já byt to neviděl zas až tak černě.

   Tomáš z toho opět vybruslí. Znovu se objeví nějaké smlovuvy o prodeji, které byly podepsány před půl rokem, ale pro přílišné časové vytížení se nestihli věci převést. A opět vytáhne aktiva elegentně z konkurzního řízení.

   • diz ze stýblovky napsal:

    Vždyť jde o to, že už je Tomáš jednou nohou z Partners pryč. KP mele pomalu ale jistě.

    Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.