Středa 03. března. Svátek má Kamil.

OVB sponzoruje házenkářskou Ligu mistrů

Finančně poradenská společnost OVB Holding AG se stala oficiálním partnerem letošního ročníku Ligy mistrů Evropské házenkářské federace (EHF). Partnerství s Ligou mistrů je logickým pokračováním podpory házené, kterou OVB zahájila již začátkem letošního roku sponzorováním mistrovství světa v házené mužů.

 

Hlavní část Ligy mistrů EHF odstartovala 11. února, finálový zápas je naplánován na 31. května 2009. V hlavním kole se ve 46 utkáních střetne celkem 16 mužstev z 8 zemí. Německo, domovská země OVB, je na turnaji zastoupeno čtyřmi mužstvy, Českou republiku v letošním ročníku bohužel nereprezentuje žádný klub. Další informace o lize mistrů EHF je možné najít na internetové stránce www.ehfcl.com.

Sponzorské aktivity OVB se neomezují jen na velké a medializované sportovní akce. Například v České republice jednotliví spolupracovníci OVB Allfinanz z vlastní iniciativy podporují také řadu regionálních sportovních týmů, což dokazuje, že individuální aktivní účast na životě místní komunity je pro poradce OVB logickou součástí jejich každodenní práce. V Čechách OVB dále dlouhodobě podporuje například Nadaci pro transplantace kostní dřeně, Nadaci Leontinka pro zrakově postižené děti, občanské sdružení Centrum Lada pro mentálně postižené a další obecně prospěšné projekty v jednotlivých regionech. Firma je také tradičním partnerem soutěže o nejlepší finanční produkty Zlatá Koruna a v letošním roce navázala partnerství s Czech CFA Society, která sdružuje certifikované finanční analytiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.