CZK/€ 23.660 -0,25%

CZK/$ 21.748 -1,15%

CZK/£ 26.728 -0,93%

CZK/CHF 23.735 -0,34%

02. 04. 2013

0 komentářů

OVB má dalšího obchodního ředitele

 


 

„Naší snahou je tímto krokem podpořit vztah mezi centrálou a jednotlivými zemskými řediteli a spolupracovníky,“ řekl Roman Daneš, člen představenstva OVB Allinanz. František Hudák před nástupem do OVB pracoval ve společnosti Allianz pojišťovna jako vedoucí oddělení MLM.

Pracovní kariéru začal Hudák ve společnosti Santander Consumer Finance a poté ve skupině Societe Generale, která v Česku vlastní třeba Komerční banku.
František Hudák je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří turistika, speleoturistika, psychologie a pěstování bonsají.

Zdroj: Finanční poradce

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Mít či nemít „penzijko”? A pokud ano, tak to „staré“, nebo to „nové“?

Stále častěji se v mediálním prostoru objevují zprávy o nutnosti důchodové reformy. Nevíme, kdy přijde, ale nutnost změny penzijního systému je zřejmá. Selským rozumem pak můžeme dojít k závěru, že změna, která bude mít efekt na důchodový systém, musí řešit buďto prodloužení věku odchodu do důchodu nebo […]

Text: Redakce

Foto: Fincentrum & Swiss Life Select

24. 03. 2023

Analýza: Která ze světových platebních společností má zářivější budoucnost?

Často si člověk při vytváření akciové analýzy pokládá řečnickou otázku, zda je existence dané společnosti pro naši populaci podstatná a klíčová. Takového dojmu často nabudeme u firem, které se zabývají výrobou elektřiny, těžbou ropy či například vývojem léků. Může to znít překvapivě, ale své místo v této […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *