Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

OVB je oficiálním sponzorem MS v házené 2009

Německý holding OVB, jehož součástí je česká společnost OVB Allfinanz, se stal oficiálním sponzorem 21. mistrovství světa házené mužů, které se bude konat od 16. ledna do 1. února 2009 v Chorvatsku. Smyslem sponzorského daru je podpora rozvoje házené, která například v Německu patří mezi nejoblíbenější kolektivní sporty. Český tým se do bojů na nadcházejícím MS bohužel nekvalifikoval (Tisková zpráva OVB).

O vítězi mistrovství světa v házené bude rozhodovat zvolená strategie, inovace, postřeh a ctižádost týmu. Tedy kvality, které jsou charakteristické pro společnost OVB již od jejího založení v roce 1970,“ prohlásil Pavel Uzel, předseda představenstva české pobočky sponzorské firmy OVB.

Holding OVB se sídlem v Kolíně nad Rýnem je zastoupen ve 14 evropských zemích včetně České republiky a řadí se tak k předním finančně-poradenským společnostem v Evropě. Společnost působí v osmi z 24 účastnických států letošního mistrovství světa. Konkrétně to jsou Francie, Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Chorvatsko, Španělsko, Německo a Polsko.

Sponzorství a aktivity v oblasti společenské odpovědnosti OVB Allfinanz v Čechách se však neomezují jen na oblast sportu. Firma je například generálním partnerem soutěže Zlatá koruna 2008. Mezi instituce, které OVB dlouhodobě podporuje, patří Nadace pro transplantace kostní dřeně, nadace Leontinka pro zrakově postižené děti, občanské sdružení Centrum Lada pro mentálně postižené a další obecně prospěšné projekty v jednotlivých regionech. Firma se tedy velmi aktivně podílí na pomoci společnosti, ve které působí. Zapojení do života komunity je totiž jedním ze základních pilířů práce OVB.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.