Středa 23. června. Svátek má Zdeňka.

Od února začne vysílat Mňam TV. Tváří bude známý Ital Ridi

Investice 15.12.2014 | 16:18 0 Komentářů

Televize půjde naladit volně, chce získat tříprocentní sledovanost. Stojí za ní britský investor.

Od února začne vysílat Mňam TV. Tváří bude známý Ital Ridi

Praha – Televize o vaření Mňam TV začne vysílat 15. února 2015. Jednou z tváří nového programu bude Emanuele Ridi, který se v Česku proslavil pořadem S Italem v kuchyni na TV Prima.

Volně dostupný kanál budou moci diváci naladit v pozemním vysílání, jedná se také o kabelovém a internetovém pokrytí. ČTK to řekla Erika Luzsicza, ředitelka společnosti Axocom, která pro Mňam TV zajišťuje obchodní zastoupení a distribuční činnost.

Mňam TV bude vysílat celodenně. V průběhu dne se zaměří mimo jiné na tipy na přípravu snídaní, obědů a večeří, ale také na téma životního stylu. „Provázet těmito pořady budou naši kuchaři a odborníci. Doplnění pak bude spočívat ve vlastní reality show, diskusním pořadu a toho nejlepšího ze zahraničí,“ řekla Luzsicza. Ze zahraničních pořadů se objeví například show Jamieho Olivera nebo Hestona Blumenthala.

Zhruba polovinu programu bude tvořit vlastní produkce jako například reality show o vaření. Jednou z hlavních hvězd bude kuchař Emanuele Ridi, který se tak po odmlce vrací na televizní obrazovky. „Budeme se snažit, aby recepty byly natolik atraktivní a jednoduché na vysvětlení, že přímo během pořadu si stejná jídla budou moci diváci připravit v pohodlí svého domova,“ uvedl známý kuchař.

Na obrazovce se mají objevit další profesionálové a přední kuchaři, jejichž jména televize teprve zveřejní.

Provozovatelem kanálu bude společnost CE Media, kterou založil britský investor, který má s podobným projektem zkušenosti ze skandinávských zemí. „Cílem Mňam TV je získat ve střednědobém horizontu sledovanost až tři procenta,“ upřesnila Erika Luzsicza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.