Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

Obchod uzavřen. Vydavatelem Blesku je Czech News Center

Investice 09.06.2014 | 13:38 0 Komentářů

Změnu názvu z Ringier Axel Springer CZ na konci minulého týdne schválil rejstříkový soud.

Obchod uzavřen. Vydavatelem Blesku je Czech News Center

Praha – Vydavatelství Ringier Axel Springer CZ se definitivně přejmenovalo na Czech News Center. Změnu na konci minulého týdne schválil rejstříkový soud. Je to poslední fáze akvizice, kterou uskutečnila mezinárodní společnost Ringier Axel Springer Media AG s podnikateli Danielem Křetínským a Patrikem Tkáčem.

Již v květnu podobnou změnou prošla obchodní firma Ringier Axel Springer Print CZ, která se přejmenovala na Czech Print Center. Spolu s novými názvy společností byla uveřejněna i nová loga obou firem a mediální dům k dnešnímu dni spustil své oficiální webové stránky na adrese www.cncenter.cz.

Společnost Czech News Center dokončila převzetí Ringier Axel Springer CZ letos v dubnu, kdy finančním vypořádáním završila transakci dohodnutou loni v prosinci s původním vlastníkem Ringier Axel Springer Media AG. Transakce zahrnuje také převzetí tiskárny a účast v První novinové společnosti.

Vydavatelství Czech News Center je přední mediální společností v ČR. Vydává deníky Blesk, Aha!, Sport, časopisy Reflex, ABC, GEO, Blesk pro ženy, Blesk Hobby či Svět motorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.