Středa 28. října. Je Státní Svátek

O2 TV startuje nový pořad o investování

Investice 10.06.2016 | 10:45 0 Komentářů

Digitální televize O2 TV ve spolupráci s Investičním webem startuje 11. června nový pořad o investování. Každý týden nabídne aktuality z finančních trhů a ekonomiky a jejich vliv na úspory a investice drobných investorů.

„Většina lidí pořádně neví, jak se starat o své úspory, komu věřit a jak a do čeho úspěšně investovat. V Česku se navíc stále posouvá řešení penzijního systému, a tak je dobré hledat alternativní cesty zabezpečení se na stáří. Investování je určitě jedním z efektivních způsobů, jak zhodnotit své peníze,“ říká moderátor a zároveň dramaturg pořadu Petr Novotný.

Investorský magazín bude přinášet investiční zpravodajství v podobě, která je pro investory relevantní. Kauzy z českého byznysu plní všechna média, my budeme řešit to, co ovlivňuje finanční situaci každého z nás, a půjdeme po důvodech. Ať to bude kurz koruny, cena benzínu nebo elektřiny, vývoj ve světové ekonomice či turbulence na světových burzách. Zajímá nás, co vysílá Bloomberg TV, ne jihočeský večerník,“ vysvětluje s nadsázkou Petr Novotný.

Zdroj: Investiční web

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.