Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

Novým generálním ředitelem ING Bank v ČR se stal Jaroslav Vittek

Banky 01.12.2014 | 13:17 0 Komentářů

Dnešním dnem se stal novým generálním ředitelem ING Bank v ČR Jaroslav Vittek, který od roku 2010 působil jako generální ředitel ING Bank na Slovensku. Zodpovídat bude za řízení a rozvoj korporátního i retailového bankovnictví.

Jaroslav Vittek prošel za svého dvacetiletého působení v ING Bank výkonnými i manažerskými pozicemi v oblasti řízení úvěrových rizik, vztahového managementu, úvěrových produktů, produktů platebního styku a řízení likvidity, správy a úschovy cenných papírů.

„Do České republiky přicházím s cílem naplňovat základní smysl existence naší banky – umožňovat a pomáhat našim klientům z řad firem, institucí i jednotlivců být o krok napřed v životě i v podnikání. Chci budovat a prohlubovat profilaci a vnímání ING Bank jako prvotřídního specializovaného spolehlivého bankovního partnera pro velké lokální i nadnárodní korporátní a institucionální klienty a jako bezpečného přístavu pro flexibilní zhodnocování vkladů individuálních klientů. Chceme být partnerem, který svým klientům poskytuje kvalitní servis a jednoduché, srozumitelné a transparentní služby, ale i přeshraniční a specifická řešení s přidanou hodnotou za férové ceny,“ uvedl Jaroslav Vittek. 

Zdroj: Tisková zpráva ING Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.