Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Novým generální ředitelem Penzijní společnosti České pojišťovny se stane Marcel Homolka

Penze 13.05.2015 | 13:51 0 Komentářů

Marcel Homolka nahradí od 1. června 2015 Vladimíra Bezděka na pozici generálního ředitele a předsedy představenstva Penzijní společnosti České pojišťovny (PSČP). Vladimír Bezděk odchází z vlastního rozhodnutí kvůli nové pracovní příležitosti.

„Jsem velice rád, že Marcel Homolka nastupuje na tuto významnou manažerskou pozici v rámci skupiny Generali. Marcel je velmi zkušený manažer, který během své kariéry dosáhl řady výborných výsledků a jsem přesvědčený, že bude úspěšný i v řízení PSČP. Rád bych poděkoval Vladimíru Bezděkovi za jeho vynikající práci a přínos pro naši Skupinu. Penzijní společnost České pojišťovny i aktivity Skupiny v oblasti důchodů v rámci střední a východní Evropy pod jeho vedením úspěšně prošly náročným obdobím změn,” uvedl ke jmenování nového šéfa PSČP Luciano Cirinà, generální ředitel Generali CEE Holdingu a předseda představenstva České pojišťovny.

Marcel Homolka působí ve skupině Generali od roku 2008. Z pozice ředitele Klientského servisu Penzijního fondu České pojišťovny přešel na pozici generálního ředitele Generali penzijního fondu, kde působil do roku 2013, kdy se stal provozním ředitelem PSČP.

Vladimír Bezděk dostal novou pracovní nabídku na českém pojistném trhu, proto z pozice generálního ředitele PSČP po dvou letech z vlastní vůle odchází.

Zdroj: Tisková zpráva Penzijní společnosti České pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.