Čtvrtek 24. června. Svátek má Jan.

Novým členem představenstva Sberbank se stal Miroslav Lukáč

Banky 20.11.2014 | 12:14 0 Komentářů

Miroslav Lukáč se stal novým členem představenstva Sberbank CZ. Ve vedení korporátního bankovnictví nahradil Franka Guthana, který z banky odchází. Zodpovědnost ponese za řízení divize korporátního a investičního bankovnictví, divize malých a středních podniků a kapitálových trhů.

Své zkušenosti v oblasti úvěrování, strukturovaného financování a kapitálových trhů získal Miroslav Lukáč v ČSOB v Bratislavě a během svého dlouholetého působení v Citibank v Praze a Moskvě. Před nástupem do Sberbank pracoval na pozici ředitele zastoupení EBRD v Centrálním federálním okruhu Ruské federace.

„Angažováním Mira Lukáče pokračujeme v posilování našeho týmu o špičkové odborníky s rozsáhlými mezinárodními zkušenostmi. Korporátní financování je jednou z oblastí, ve kterých zaznamenáváme rychlý růst. Přinášíme na trh především vstřícné jednání s klienty a maximální pružnost. Úkolem Mira je udržet vysokou dynamiku tohoto růstu,“ uvedl Vladimír Šolc, generální ředitel a předseda představenstva Sberbank CZ.

Zdroj: Tisková zpráva Sberbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.