Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

Nový vlastník společnosti peníze.cz, a.s.

Praha, 19. prosince 2008 – Společnost peníze.cz, a.s., provozující stejnojmenný finanční portál penize.cz, oznamuje změnu vlastnické struktury. Novým vlastníkem se 13. září 2008 stala skupina českých investorů v čele s panem Františkem Alexou. Skupina odkoupila od společnosti SALVE Group 100% podíl společnosti. (Tisková zpráva peníze.cz)

„Když přišla nabídka společnosti SALVE Group na prodej finančního portálu, viděl jsem zajímavou investiční příležitost. Jednání o prodeji probíhala rychle, korektně a vedla k získání 100% podílu. Naším cílem je zachovat stávající strategii a neměnit zásadním způsobem zavedený a navštěvovaný portál. Chceme dále rozvíjet a rozšiřovat jeho zaměření tak, aby získával nový okruh čtenářů a návštěvníků.“ dodává k této úspěšné transakci pan Alexa.

Nový vlastník má zájem finanční portál penize.cz zatraktivnit dalším skupinám čtenářů. V brzké době budou představeny nové služby a produkty, které tým nového vlastníka připravuje.

O společnost peníze.cz a.s.

Společnost
peníze.cz a.s. provozuje stejnojmenný portál www.penize.cz. Tento portál, existující od roku 2000, nabízí svým čtenářům informace o ekonomice a osobních financích. Dále na portále návštěvníci naleznou řadu užitečných kalkulátorů týkajících se daní, pojištění či bydlení. Portál publikuje data z více jak 60 zdrojů (bank, pojišťoven, fondů a dalších finančních institucí), díky kterým lze snadno vyhodnotit nabídky různých finančních produktů a rozhodnout se pro ten nejvhodnější. Společnost peníze.cz, a.s. se stala oficiálním mediálním partnerem
Master Card Banka roku 2008 a partnerem nezávislého portálu bankovnipoplatky.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.