Pátek 05. března. Svátek má Kazimír.

Nový osobní účet ČS pro studenty

Banky Daniel Kuchta 17.02.2009 | 12:14 0 Komentářů

Od 16. února 2009 přichází Česká spořitelna na trh s Osobním účtem Student, který rozšiřuje nabídku produktů a služeb pro studenty.

Studenti budou mít k dispozici 13 volitelných služeb v produktech Standard, Plus a Speciál a mohou si nastavit služby, které jim zatím nebyly dostupné, jako například Výběry z bankomatů ČS zdarma nebo Platby v rámci ČS či ČR zdarma. Benefitem pro studenty zůstává příspěvek na vedení ISIC karty ve výši 200 Kč ročně.

Navázali jsme na úspěch Osobního účtu ČS a rozhodli se jeho nabídku rozšířit i pro studenty. Studentský účet zahrnuje věkově velmi různorodou skupinu klientů. Je jasné, že patnáctiletý středoškolák má jiný životní styl a jiné potřeby než osmadvacetiletý doktorand. Ustupujeme tedy od předdefinovaného balíčku a nabízíme účet, který je vůbec nejvariabilnějším studentským účtem na českém trhu,“ uvedl Petr Bobysud, ředitel odboru klientské segmenty České spořitelny.

Osobní účet ČS Student má výhodnější poplatky – zcela zdarma si student vybere tři produkty z pásma Standard. Možnost dalšího zvýhodnění představuje Program výhod ČS ve své studentské variantě. Pro získání slevy stačí pouze přistoupení k programu a jedna příchozí platba na Osobní účet ČS Student měsíčně (aktivní účet). Výše slevy se odvíjí buď podle sumy měsíčních příchozích transakcí na účet (kreditní obrat) nebo podle aktuální výše uložených i vypůjčených peněz v celé Finanční skupině České spořitelny (bilanční suma).

Program výhod České spořitelny Student – podmínky pro získání slevy

Aktivní účet

Kreditní obrat na účtu

nebo

Bilanční suma

nebo

Sleva

R

každý aktivní klient

každý aktivní klient

10 %

R

             min. 5 tis. Kč

min. 60 tis. Kč

25 %

R

min. 10 tis. Kč

  min. 100 tis. Kč

50 %

R

min. 15 tis. Kč

            min. 200. Kč

75 %

R

min. 20 tis. Kč

            min. 1 mil. Kč

100 %

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.