Pátek 18. června. Svátek má Milan.

Novinka od Cetelem – Combi půjčka

Banky Daniel Kuchta 28.04.2008 | 17:56 0 Komentářů

Společnost Cetelem v rámci upevňování své pozice na trhu spotřebitelských úvěrů představuje novinku – Combi půjčku.

Jde o speciální úvěr pro konsolidaci klasických i revolvingových úvěrů do výše 500 000 korun. Je určen lidem, kteří splácejí více různých úvěrů a chtějí všechny sjednotit v jeden. Kromě sjednocení úvěrů tak klient může získat i dodatečné prostředky. Celková výše Combi půjčky může dosáhnout 1 milion korun s délkou splácení v rozmezí od 6 měsíců do 10 let v závislosti na výši půjčky a typu financovaného projektu.

Výsledky za první čtvrtletí nás pochopitelně těší a zároveň jsou výzvou, abychom v nabízených službách byli i nadále co nejlepší. V rámci zkvalitnění naší nabídky jsme se rozhodli rozšířit naši produktovou řadu o Combi půjčku určenou pro konsolidaci úvěrů,“ uvedl ing. Václav Horák, generální ředitel společnosti Cetelem.

Za první tři měsíce roku 2008 společnost financovala úvěry za 2,8 miliard korun, což je 18% nárůst oproti stejnému období minulého roku. Největší nárůst zaznamenala společnost u produktů Auto úvěr a Motoúvěr, kde se objem financování zvýšil o 55 % oproti stejnému období minulého roku.

Zdroj: Tisková zpráva Cetelem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.