Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Nová tranše Balance Komodity od AXA

Finanční skupina AXA přichází se třetí tranší jednorázového IŽP Balance Komodity.

Výnos u Balance Komodity III je opět navázán na vývoj 10 komoditních indexů (ropa, zlato, stříbro, zemní plyn, nikl, zinek, měď, sojové body, kukuřice a cukr) se stejnou váhou. Maximální výnos za 8 let trvání je 122%, minimální částka vkladu je 120 tisíc korun a klienti budou mít možnost částečných odkupů v průběhu pojištění. Upisovací období trvá od 1. června 2011 do 31. října 2011.

"Důkazem obliby jednorázového investičního pojištění BALANCE Komodity je výsledek předchozích tranší, do kterých klienti celkem investovali přes miliardu korun. I v této nově připravené tranši mohou očekávat kombinaci dobrého výnosu s jistotou stoprocentní návratnosti investované částky na konci pojistné doby," uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA pro ČR a SR.

Pojistná ochrana v rámci produktu BALANCE Komodity III zahrnuje pojištění pro případ smrti a jako bonus zdarma i pojištění pro případ smrti následkem úrazu. V případě smrti následkem úrazu je vyplacena aktuální hodnota investice navýšená o 50 %, maximálně až o 500 tisíc korun.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.