Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Nick Beecroft a Nikolaus Görg vystoupí na Investičním fóru Speciál

13.08.2013 | 11:48 0 Komentářů

Nick Beecroft, uznávaný hedgeový manažer z londýnské City, a Nikolaus Görg, akciový analytik z prestižní privátní rakouské Bank Gutmann vystoupí 19. srpna 2013 na Investičním fóru Speciál.

Vstup na investiční seminář, který se koná v hotelu DAP (Vítězné náměstí 4/684, Praha 6) 19. srpna 2013 od 16.00 do 18.30, je po registraci zdarma.

Nick Beecroft

Nick Beecroft patří k nejuznávanějším expertům na měny v londýnské City. Po studiích na Oxfordu analyzoval z vedoucích pozic trhy pro největší světové banky, například Citigroup a Deutsche Bank. Zároveň dohlížel na britskou libru jako člen stálého výboru monitorujícího v Bank of England devizové trhy. Nyní pracuje jako portfoliomanažer Global Macro Interest programu hedgeového fondu C-View. Ve volnu se oddává oblíbenému kriketu a nejen s ním spojenému cestování.

Nikolaus Görg

Nikolaus Görg je zástupcem šéfa investičního oddělení v prestižní privátní rakouské bance Gutmann. Po absolvování vídeňské Vysoké školy ekonomické pracoval šest let jako akciový analytik. V roce 2006 pak nastoupil do Bank Gutmann, kde o rok později dostal na starost středo- a východoevropské akciové trhy. Zároveň se stal hlavním manažerem fondu. V současné pozici působí od roku 2010. Většinu svého volna tráví se svými třemi malými dětmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.