Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Nejvíce bankomatů mají Česká spořitelna, ČSOB a KB

Investice 01.10.2009 | 17:27 0 Komentářů

Novinkou jsou mobilní přístroje nebo přijímání vkladů

Praha – Nejvíce bankomatů nabízí tuzemským klientům Česká spořitelna. Druhá příčka patří ČSOB a její sesterské Poštovní spořitelně, třetí je Komerční banka. Vyplývá to z ankety webu BankovniPoplatky.com.
Síť bankomatů se stále rozšiřuje a modernizuje. Například Česká spořitelna letos zatím rozšířila počet přístrojů o 26 na celkem 1190. Spořitelna také provozuje šest bankomatů, které umějí peníze i přijímat. Prostřednictvím některých přístrojů lze také zaplatit složenky SIPO. V létě přišla s další novinkou – mobilním bankomatem, který je v provozu například na letních hudebních festivalech. Banka také nabízí přes 50 bankomatů pro nevidomé.
#obj_4494
Mobilní bankomat představila také GE Money Bank. Celkový počet svých bankomatů rozšířila za posledních 12 měsíců počet svých bankomatů o 63 na 620.
Vklad hotovosti umožňuje také většina ze zhruba šedesáti bankomatů UniCredit Bank. Od loňského července 2008 navíc firma umožňuje svým klientům vybírat hotovost z bankomatů UniCredit Group v zahraničí za stejných podmínek jako v České republice. Pro většinu klientů to znamená, že za výběr neplatí žádný poplatek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.