Středa 21. listopadu. Svátek má Albert.

Nejoblíbenější broker v ČR bude znám za několik dní

V úterý 21. 11. 2017 začalo hlasování o Brokera Roku 2017!

Anketa Broker Roku vzbudila i letos při svém zahájení velký zájem jak mezi brokery, tak laickou i odbornou veřejností. Ta ukázala opět zájem podílet se na hodnocení brokerů a přispět tak ke zkvalitnění jejich práce.

Hlasování o Brokera Roku odstartovalo v úterý jednu minutu po půlnoci na internetových stránkách www.broker-roku.cz. Pořadí vzejde z hlasování veřejnosti na základě počtu obdržených hlasů.

Broker roku

V loňském ročníku se na stupních vítězů umístili:

  1. LYNX Broker
  2. X-Trade Brokers DM S.A.
  3. Fio banka a.s.

Soutěž pořádá akciová společnost Financial Progress Group. „Cílem ankety není jen vyhodnotit a odměnit služby obchodníků s cennými papíry, kteří působí v České republice, ale i rozšířit povědomí o nich,“ uvedl Michal Stibor, předseda ankety Broker Roku.

Soutěž je vyhlášena v jedné kategorii o Brokera Roku 2017. Do ankety jsou nominováni obchodníci s cennými papíry a finančními deriváty, kteří mají platnou evropskou licenci, působí v České republice a mají pro své klienty podporu v českém jazyce.

Broker roku

Internetové hlasování probíhá od 21. – 27. listopadu 2017 za podpory mediálních partnerů Investree, Investujeme.cz, Roklen24, Web4Trader a partnerů bonusů pro hlasující veřejnost Czechwealth, Forex-Zone.cz, Grada Publishing.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.