Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Nejlepší trefy hokejového MS. Projděte si vítězné tikety

Investice 18.05.2015 | 15:06 0 Komentářů

Galerie: Také sázkaři mají za sebou událost roku 2015. Češi prosázeli za 14 dnů zhruba miliardu korun.

Nejlepší trefy hokejového MS. Projděte si vítězné tikety

Praha – S hokejovým mistrovstvím skončila i letošní sázkařská událost roku. Češi na zápasy prosázeli kolem miliardy korun, tedy zhruba dvakrát tolik co loni při hokejovém mistrovství světa v Bělorusku. „Hokejové mistrovství v Česku bylo absolutním vrcholem letošní sezony,“ říká mluvčí Fortuny Petr Šrain.

Zájem sázkařů o mistrovství byl logický. Zatímco loni byl hokejový šampionát ve stínu zimní olympiády v Soči a fotbalového „mundialu“ v Brazílii, letos takovou konkurenci neměl. Navíc se hrálo v Česku a národní tým bojoval do posledního dne o medaili. „Bez účasti našich by závěrečné boje postrádaly potřebný náboj jak mezi fanoušky, tak mezi sázkaři,“ říká mluvčí Tipsportu Jiří Hadrava.

Největší objem sázek přijal právě Tipsport, který se přiblížil k půlmiliardě korun. Druhá v pořadí Fortuna hlásí 360 milionů korun. „Šampionát se stal nejsázenějším hokejovým turnajem v historii, když výrazně předčil jak MS v Minsku (vklady 255 milionů), tak i OH v Soči (vklady 310 milionů korun za celé hry),“ říká Šrain. Rekordní mistrovství hlásí i další sázkové kanceláře, Chance nabrala sázky za 105 milionů korun.

Vzhledem k tomu, že většinu zápasů vyhráli favorité, jsou bookmakeři sázkových kanceláří před sázejícími jen o kousek vpředu. „Výsledky na turnaji více nahrávaly sázkařům, takže zisk ze sázek byl malý. Na výhrách bylo vyplaceno 97 % vkladů,“ říká Václav Friedmann za Sazku Bet, která nabrala 17 milionů korun.

Nejlepší tikety spojené s hokejovým šampionátem najdete v galerii – klikněte na úvodní obrázek nad textem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.