Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

Nejlepší spořicí účty. Novinka láká na úrok, má ale háček

Investice 27.01.2015 | 08:30 0 Komentářů

Raiffeisenbank nabídne nový spořicí účet jen těm, kdo u ní mají balíčkové konto. Projděte si nejlepší bankovní nabídky na trhu.

Nejlepší spořicí účty. Novinka láká na úrok, má ale háček

Praha – Nejlepším spořicím účtům přibude od února nová konkurence. Raiffeisenbank do své nabídky přidá spořicí účet s dobrou sazbou a bez výpovědní lhůty. Pod názvem eKonto Flexi bude vklady do 150 tisíc korun úročit roční sazbou 1,3 procenta, vyšší vklady nad touto hranicí pak sazbou 0,3 procenta.

Nový spořicí účet ale není pro každého. Banka ho dá jen těm, kdo si u ní založí balíčky eKonto Smart nebo eKonto Komplet. Zdarma tak nový spořicí účet může být jen pro toho, kdo bude aktivně využívat více služeb Raiffeisenbank.

eKonto Smart je zdarma v měsících, kdy na něj přijde alespoň 15 tisíc korun měsíčně a zároveň dojde k alespoň třem odchozím transakcím, mezi něž se vedle odchozích plateb počítají i platby kartou.

Nejvyšší úrok mezi jednoduchými spořicími účty nadále nabízí Sberbank, která vklady do 150 tisíc úročí sazbou 1,63 procenta. Banka přitom od Nového roku snížila cenu za odchozí platbu z předchozích 18 na pět korun.

Na aktuální přehled nejlepších spořicích účtů se dostanete, když kliknete na úvodní obrázek k tomuto textu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.