Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

Na pozici Chief Risk Officer skupiny AXA nastoupila Jana Zelinková

PenzePojištění 06.03.2019 | 14:27 0 Komentářů

Chief Risk Officer skupiny AXA Česká republika a Slovensko je s účinností od března 2019 Jana Zelinková. Na pozici nahradí Helenu Radovanskou, která přechází na pozici Chief Technical Insurance Officer.

„Jsem rád, že Jana Zelinková posílila vedení skupiny AXA v České republice a na Slovensku. Jana má bohaté zkušenosti s řízením rizik v nadnárodních společnostech. Jsem přesvědčen, že nám pomůže dále zvýšit kvalitu řízení rizik, která je nezbytná pro zajištění stability našeho podnikání a udržitelnost našich hospodářských výsledků. Její role je důležitá pro prosazování ambiciózních plánů rozvoje a posílení pozic v tržních segmentech, na které se v České republice a na Slovensku zaměřujeme,“ uvedl Robert Gauci, Chief Executive Officer skupiny AXA Česká republika a Slovensko.

Před nástupem do skupiny AXA působila Jana Zelinková více než deset let v České pojišťovně a ve skupině Generali jako senior manažerka v oblasti řízení rizik a jako vedoucí týmu pro ekonomickou solventnost. Předtím pracovala v týmu pojistných matematiků v KPMG.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.