Sobota 05. prosince. Svátek má Jitka.

Na český trh se vrací DIRECT pojišťovna v novém kabátě

Pojištění 15.06.2015 | 14:34 0 Komentářů

Dnešním dnem vzniká z pojišťovny Triglav nová pojišťovna DIRECT. Pojišťovna chce být „pojišťovnou pro lidi“, pojištění bude nabízet na pobočkách, přes makléře i on-line kanály. Odlišit se chce zejména jednoduchostí a srozumitelností přístupu i produktů.   

„Rozhodli jsme se s partnery, že chceme mít možnost změnit poměry v pojišťovnictví a na základě vlastních zkušeností z finančních služeb vytvořit takovou pojišťovnu, kterou budeme schopni kdykoliv s čistým svědomím doporučit svým nejbližším, zkrátka pojišťovnu, v níž věříme, že to jde i jinak. Pojišťovnu, která bude rychlá, jednoduchá, spolehlivá a hlavně přátelská,“ říká Pavel Řehák, předseda představenstva DIRECT pojišťovny, a dodává: „Věříme, že každý v DIRECTu je doslova posedlý klientem – v tom nejlepším slova smyslu. Spokojenost klientů je pro nás podstatná.“

První novinkou DIRECT pojišťovny je cestovní pojištění. „Cestovní pojištění představuje první produkt, který je plně v duchu naší filozofie. Má jasné DIRECT DNA,“ upřesňuje Pavel Řehák. Další produkty hodlá pojišťovna představit v září letošního roku.

Pojišťovna je stoprocentně vlastněná českým majitelem. Společnost VIGO Investment v čele s Pavlem Řehákem dokončila v červnu proces akvizice Triglav pojišťovny.

Zdroj: Tisková zpráva DIRECT pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.