CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

17. 07. 2018

0 komentářů

Moneta a Česká pojišťovna budou od září spolupracovat

 

Moneta Money Bank a Česká pojišťovna uzavřely dohodu o spolupráci. Od září bude možné založit a ovládat běžný účet banky na vybraných pobočkách České pojišťovny a na pobočkách Monety zase sjednat pojištění nemovitosti a později i životní pojištění České pojišťovny. 

Pilotní fáze spolupráce začne ve dvaceti pobočkách Monety a dvanácti pobočkách České pojišťovny letos v září. Postupně chtějí obě společnosti zapojit všechna svá obchodní místa a rozšířit i nabídku vzájemně poskytovaných služeb. Projekt strategické spolupráce iniciovala Česká pojišťovna, která vypsala výběrové řízení na partnerskou banku.

„Postupně budeme zpřístupňovat i další finanční produkty tohoto bankovního domu, abychom klientům poskytovali skutečně komplexní servis,“ uvedl šéf České pojišťovny Marek Jankovič.

Šéf Moneta Money Bank Tomáš Spurný od spolupráce očeká především zrychlení hospodářského růstu banky. „Být klientům vždy nablízku je pro nás hlavní prioritou. Proto jsme se rozhodli naše prodejní kanály v čele s mobilním bankovnictvím Smart Banka a více než dvěma stovkami kamenných poboček rozvinout spojením s distribuční sítí úspěšného partnera. Tímto krokem posílíme naši pozici šampiona ve financování potřeb českých domácností, čímž zrychlíme náš hospodářský růst,“ uvedl Tomáš Spurný.

Česká pojišťovna se již před rokem dohodla na spolupráci s Českou spořitelnou. Česká spořitelna nabízí majetkové pojištění pojišťovny a pojišťovna zase hypoteční úvěry banky.
Zdroj : Tisková zpráva Monety a České pojišťovny

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Graf - trend - růst

Dividendové akcie místo spořicích účtů?

Spořicí účty nevydělávají. Zato akciím se daří. Navíc společnosti obchodované na pražské burze nabízejí zajímavé dividendy. Výnos nejlepší dividendové akcie dosahuje 11,4 %! To nenabídne žádná banka.

Text: Petr Zámečník

05. 04. 2017

GE Money Bank odchází… přivítejte MONETA Money Bank

Americká skupina General Electric se zbavuje svých finančních částí. Výsledkem je prodej české GE Money Bank prostřednictvím IPO na pražské burze – a její změna na MONETA Money Bank. Co se změní pro klienty a jaké perspektivy mají akcionáři?

Text: Petr Zámečník

10. 05. 2016

Spoluúčast na havarijním pojištění si dobře spočítejte. Škoda vás může vyjít draho

Ke každému vozidlu je dobré mít i havarijní pojištění. Jak se ale orientovat v pojistkách a jaký vliv na naše rozhodnutí bude mít spoluúčast při sjednané smlouvě? Spoluúčast na škodní události je dvojsečným nástrojem pro mnoho pojišťoven. Na jednu stranu tu máme podstatně levnější havarijní pojištění, na straně druhé ale leží nemožnost hlášení drobné škody.

Text: Jan Lukeš

27. 08. 2015


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.