Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

Moneta a Česká pojišťovna budou od září spolupracovat

BankyPojištění 17.07.2018 | 14:26 0 Komentářů

Moneta Money Bank a Česká pojišťovna uzavřely dohodu o spolupráci. Od září bude možné založit a ovládat běžný účet banky na vybraných pobočkách České pojišťovny a na pobočkách Monety zase sjednat pojištění nemovitosti a později i životní pojištění České pojišťovny.

Pilotní fáze spolupráce začne ve dvaceti pobočkách Monety a dvanácti pobočkách České pojišťovny letos v září. Postupně chtějí obě společnosti zapojit všechna svá obchodní místa a rozšířit i nabídku vzájemně poskytovaných služeb. Projekt strategické spolupráce iniciovala Česká pojišťovna, která vypsala výběrové řízení na partnerskou banku.

„Postupně budeme zpřístupňovat i další finanční produkty tohoto bankovního domu, abychom klientům poskytovali skutečně komplexní servis,“ uvedl šéf České pojišťovny Marek Jankovič.

Šéf Moneta Money Bank Tomáš Spurný od spolupráce očeká především zrychlení hospodářského růstu banky. „Být klientům vždy nablízku je pro nás hlavní prioritou. Proto jsme se rozhodli naše prodejní kanály v čele s mobilním bankovnictvím Smart Banka a více než dvěma stovkami kamenných poboček rozvinout spojením s distribuční sítí úspěšného partnera. Tímto krokem posílíme naši pozici šampiona ve financování potřeb českých domácností, čímž zrychlíme náš hospodářský růst,“ uvedl Tomáš Spurný.

Česká pojišťovna se již před rokem dohodla na spolupráci s Českou spořitelnou. Česká spořitelna nabízí majetkové pojištění pojišťovny a pojišťovna zase hypoteční úvěry banky.

Zdroj: Tisková zpráva Monety a České pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.