Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Mojeplatba umožní platit na internetu

Banky Daniel Kuchta 12.11.2008 | 18:47 0 Komentářů

Komerční banka nabízí službu Mojeplatba, která umožní klientům využívajícím internetové bankovnictví platit za zboží a služby na internetu.

Službu banky může používat každý klient, který využívá aplikaci internetového bankovnictví Mojebanka a nemusí si zakládat účty u třetích stran poskytujících placení přes internet.

Pro naše klienty připravujeme zajímavé partnery z různých oblastí, zatím lze konkrétně jmenovat Cestovní kancelář FISCHER, PRE či EXIM tours,“ uvedl výkonný ředitel pro marketing Komerční banky Zdeněk Mojžíšek. „Očekáváme, že se seznam spolupracujících obchodníků bude rychle rozšiřovat – mimo jiné díky jednoduché implementaci služby a díky garanci provedení úhrady,“ doplnil Zdeněk Mojžíšek.

Velkou výhodou služby Mojeplatba je fakt, že klient při úhradě pouze schvaluje již sestavený příkaz k úhradě. Nemusí tak složitě vyplňovat jakékoli údaje či variabilní symboly a nehrozí, že se splete a obchodník nebude moci platbu za zboží identifikovat ve svém systému,“ uvedl vedoucí přímého bankovnictví KB Mojmír Prokop.

Obchodníkům přináší Mojeplatba okamžitou informaci o provedení platby a garanci provedení úhrady ze strany Komerční banky – Komerční banka provádí blokaci prostředků na účtu klienta i v případě, že není možné provést okamžitý převod (například v době nočního zpracování dat nebo o víkendu).

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.