Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Modrá pyramida spouští webovou televizi

Modrá pyramida koncem minulého měsíce spustila vysílání webové televize. Od začátku března pak nabízí nový Hypoúvěr GARANT s garantovanou úrokovou sazbou.

Na adrese http://www.mojetelevize.cz/modrapyramida/ se každý měsíc objeví několik reportáží představujících služby, produkty a aktivity Modré pyramidy. Společnost tak chce více přiblížit své aktivity svým klientům.

Další novinkou nabízenou od 1. března je je Hypoúvěr GARANT s garantovanou úrokovou sazbou a splatností 20 let (10 let překlenovací úvěr + 10 let přidělený úvěr). Je možné ho čerpat s nulovou akontací až na sto procent ceny nemovitosti a úroková sazba bud o 0,3 % vyšší, než u běžného Hypoúvěru.

Nyní to tedy bude 5,29 % p.a. pro variantu Hypoúvěr GARANT a 5, 89 % p.a. pro Hypoúvěr GARANT 100, ve fázi přiděleného úvěru je to pro obě varianty úroková sazba 5 % p.a.. Hypoúvěr je poskytován s úrokovou sazby 4,69 % p.a. při akontaci min. 35 % cílové částky, 4,99 % p.a. bez akontace a varianta Hypoúvěr 100 s úrokovou sazbou  5,59 p.a.

V březnu poskytuje  Modrá pyramida Hypoúvěr a Hypoúvěr 100 bez poplatku za zpracování úvěru. 

Zdroj: Modrá pyramida

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.