Pondělí 12. dubna. Svátek má Julius.

Michal Strcula se stane novým generálním ředitelem Air Bank

Banky 30.04.2014 | 09:33 0 Komentářů

Od 1. května 2014 se nově ujme vedení a stane se předsedou představenstva Air Bank Michal Strcula, který dosud působil jako ředitel divize retailového bankovnictví. Nastupuje na místo Ericha Čomora, který bude mít nově na starosti plánovanou zahraniční expanzi a stane se předsedou dozorčí rady. Zdeněk Románek nastoupí na pozici ředitele divize retailového bankovnictví.

 „Už před spuštěním Air Bank jsme si řekli, že bude-li u nás úspěšná, pokusíme se s ní prosadit i v dalších zemích. V Česku se nám daří skvěle, proto se na další země díváme. Předáním vedení Michalovi se budu moci chystané zahraniční expanzi Air Bank a dalších firem skupiny věnovat naplno,“ uvedl Erich Čomor.  

„Věřím, že díky dalším chystaným inovacím a novinkám porosteme i v budoucnu stejně rychle jako dosud, možná ještě o něco rychleji. Každopádně mohu všechny ujistit, že budeme i dál stavět na našich zásadách otevřenosti, elegantně jednoduchých službách a odvaze dělat věci tak, aby nás lidé mohli mít rádi,“ sdělil Michal Strcula, který stál u zrodu konceptu banky stejně tak jako Erich Čomor již v roce 2009.

Zdroj: Tisková zpráva Air Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.