Neděle 25. července. Svátek má Jakub.

MetLife spojí síly s pojišťovnou Aviva

Pojištění 30.01.2012 | 15:22 0 Komentářů

MetLife koupí od pojišťovny Aviva divizi životního pojištění v České republice a v Maďarsku. Také dojde k prodeji divize životního a penzijního pojištění v Rumunsku. MetLife tímto způsobem posílí svou pozici v Česku, v Maďarsku a v Rumunsku a posune se mezi tři nejsilnější hráče v životním i penzijním pojištění v Rumunsku, v Maďarsku bude šestkou na trhu, v České republice sedmičkou.

Cílem MetLife je investovat a růst na trzích s vysokým tržním potenciálem,”  říká Michael Khalaf, prezident pro region Evropa, Střední Východ a Afrika (EMEA), „a tato transakce přináší skvělou příležitost získat nové zákazníky prostřednictvím širší nabídky produktů a služeb, a možností dále rozvíjet naše stávající lokální operace.”

Toto je další krok v realizaci vizí společnosti MetLife stát se předním globálním poskytovatelem životního, úrazového, zdravotního a penzijního pojištění a zaměstnaneckých výhod a dokládá to naši disciplínu a odhodlání dosáhnout  tohoto cíle a prokázat schopnost strategicky investovat kapitál do rozvíjejích se trhů,” říká Khalaf. 

Zdroj: Tisková zpráva MetLife

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.