CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

30. 01. 2008

0 komentářů

mBank v únoru otevře dalších 9 obchodních míst

 


 

Klienti v současné době mohou využít služeb centra v Praze na Vinohradské, Pankráci, Kotvě a v Brně na ulici Joštova. Kromě finančních center otevře mBank během února dalších 5 mKiosků ve významných nákupních centrech, kde si každý může otevřít účet zcela zdarma, stejně jako využít nejlepšího úročení spořícího účtu na trhu.

„V průběhu letošního roku otevřeme celkem 30 obchodních míst, jejichž filozofie bude odlišná od stávajících kamenných poboček naší konkurence,“ říká Jiří Báča, generální ředitel mBank v ČR.

mBank nabízí svým klientům zdarma vedení běžného účtu a spořícího účtu, který je navíc úročen 3,5 %.

„Jsme rádi, že naše nabídka spořícího konta zaznamenala mimořádnou odezvu, Díky tomu jsme se nyní v rámci depozit dostali už do řádu miliard korun. Navíc se nám podařilo, a to hlavně díky intenzivní spolupráci s klienty, restrukturalizovat celý systém vyřízení žádosti o účet po internetu,“ uvádí Jiří Báča a dodává: „V tuto chvíli jsme dobu od registrace klienta na našem webu do samotné aktivace účtu zkrátili na jeden týden.“

mBank plánuje v krátké době uvést na český trh novou formu hypoték, spotřebitelských úvěrů, investičních fondů, kreditních karet a také nabídkou pro podnikatele.

REKLAMA

Zdroj: Tisková zpráva mBank

Luboš Svačina: Nadstandardní úročení depozitních účtů: Signál změn na bankovním trhu?
Daniel Kuchta: Předluženost nám nehrozí, opatrnost je ale na místě

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.