Neděle 07. března. Svátek má Tomáš.

mBank představuje svou mKreditku

Banky Luboš Svačina 06.01.2009 | 16:41 0 Komentářů

mBank rozšířila své produktové portfolio o kreditní kartu – mKreditku, která nabídne až 54 denní bezúročné období a úrok od 14,8 %.

mBank vstupuje do roku 2009 s další novinkou – mKreditkou. Klienti si mohou vybrat zda chtějí platit poplatek za vydání a vedení karty nebo jestli chtějí získat nižší úrokovou sazbu úvěru, ta v takovém případě činí 14,8 %. Karta nabízí až 54 denní bezúročné období.

Tabulka 1: Poplatek za vydání a vedení mKreditky; úroková sazba

Varianta Roční poplatek Úroková sazba
1 0 Kč 23,8%
2 290 Kč 19,8%
3 590 Kč 14,8%

  „Klient dostane na výběr hned z několika variant karty. Pro toho, kdo ví, že si půjčuje na delší dobu, bude rozhodující výše úroku, kdo zas využívá jenom bezúročné období, ten ocení nulové poplatky. Většina bank rozděluje kreditky jen na klasické a zlaté. mBank jde dál,“ říká Radko Šindrbal, produktový manažer mBank.

Kreditní karta mBank Visa ClassicKlienti budou mít na výběr z dvou provedení. Visa Classic nabízí limit od 20 do 150 tisíc, Visa Gold až půl milionu korun, přičemž obě karty jsou čipové a embosované. Za hotovostní úvěr bude banka držitelům účtovat jednotný poplatek ve výši 49 Kč. Minimální pravidelná splátka úvěru činí 3 % z čerpané částky (minimálně 50 Kč). Ke každé kartě lze získat další dvě dodatkové, nicméně všechny napojené na jeden úvěrový účet. Samozřejmostí je přístup k úvěrovému účtu online.

  Zdroj:
Tisková zpráva mBank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.