Čtvrtek 03. prosince. Svátek má Svatoslav.

MasterCard nabídne ke svým prestižním kartám nový věrnostní program

Banky Luboš Svačina 12.04.2010 | 14:26 0 Komentářů

Společnost MasterCard zavádí pro držitele zlatých, World a platinových platebních karet MasterCard speciální věrnostní program s názvem MasterCard Elite. Nabídky benefitů mají různou formu, např: procentuální sleva, sleva formou 2 za 1, sleva formou 2 +1 atd ve vybraných značkových obchodech.

V současnosti je do programu zapojeno 15 českých obchodů z oblasti módy, cestování, elektroniky, volného času, kosmetiky či spotřebního zboží. Nárok na odměnu mají klienti, kteří v partnerských obchodech zaplatí jednou z prestižních platebních karet společnosti MasterCard.

V programu MasterCard Elite jsou zařazeny módní obchody Bepon, Blue rabbit, Golden Point, steilmann, Styx Mania & Diesel Mania; cestovní kanceláře ESO a Fischer; domácí potřeby a spotřebiče Potten & Pannen a Baumatic; hotely Kempinski; restaurace Zátiší group; kadeřnictví, kosmetiku, wellness a fitcentrum: Petra Měchurová, Lancome, Planet Zen, Holmes Place. Pro registrované členy programu jsou navíc připraveny vstupy na nejrůznější večírky, sportovní akce a kulturní představení. Více informací o programu uvádí společnost MasterCard na webových stránkách www.eliteprogram.cz.

Zdroj:
Tisková zpráva MasterCard

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.