Sobota 31. července. Svátek má Ignác.

Massa přijede do Prahy. Otevře nový salon Ferrari

Investice 03.05.2010 | 11:54 0 Komentářů

Felipe Massa měl přijet do Česka už vloni. Zranění od ulétlé pružiny mu ovšem účast znemožnilo.

Praha – V Čechách se měl jeden z nejlepších pilotů v současném poli F1 – Brazilec Felipe Massa objevit už vloni. Na brněnském Masarykově okruhu v rámci Ferrari racing Days chtěl dokonce  s monopostem Ferrari F1, ve kterém do posledních sekund posledního závodu sezony usiloval o zisk titulu mistra světa, zkusit zajet nový rekord zdejšího okruhu.
Pružina, která ho v plné jízdě trefila do čela, ale tomuto plánu udělala čáru přes rozpočet.
Ve středu ale Massa do Česka již přijede. Jeho účast potvrdila firma Scuderia Praha, která má v Česku zastoupení pro prodej vozů Ferrari. Zúčastní se otevření nového autosalonu v Praze na Evropské třídě. Podoba nového autosalonu je pilotním projektem slavné italské značky. Kromě pražského autosalonu budou podobně koncipovány zatím například jen autosalony Ferrari v Sydney či Beverly Hills.     
Na vzhled dohlíželi specialisté z Itálie
Na budování autosalonu dohlíželi italští architekti, vybavení bylo předespáno do nejmenšího detailu. Zákazníci značky budou mít v showroomu například prostor, ve kterém si budou moci osahat typy nabízených volantů, stehů či kůže na čalounění a další prvky, které si je možné zvolit v rámci individualizace kupovaného vozu Ferrari. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.