CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

15. 04. 2019

0 komentářů

Martin Fojtík přešel z Fincentra Reality do Bidli

 

Novým členem představenstva společnosti Bidli se stal spoluzakladatel Fincentrum Reality Martin Fojtík. V Bidli bude mít Martin Fojtík na starosti divizi staveb, energií, rekonstrukcí, designu a interiérů a zároveň se bude věnovat optimalizaci marketingu a rozvoji nových technologií. 

Do svého příchodu do Bidli působil Martin Fojtík ve Fincentru Reality jako provozní ředitel a jednatel společnosti. Předtím pracovat také pro Seznam.cz v divizi Sreality.cz nebo homesweethome.cz.

“V dnešní době lidé často požadují kromě standardního servisu i odborné služby, které jim ulehčí život. Ať už je to kompletní výstavba rodinné dřevostavby naší výroby, dodávka energií nebo návrhy a realizace nových interiérů, mám radost, že můžu společně s kolegy na těchto službách pracovat,” uvedl Martin Fojtík.

Společnost Bidli poskytuje služby z oblasti realit, financování bydlení, výstavby rodinných domů a developerských projektů. “Od začátku fungování Bidli se snažíme mít v týmu ty nejlepší z oboru. Jsme proto velmi rádi, že se naše řady rozšířily o zkušeného člověka, se kterým se shodneme nejen na firemních hodnotách a způsobu práce, ale také lidsky,” říká předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Bidli Jiří Lejnar.
Zdroj : Tisková zpráva Bidli

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.