Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

Martin Fojtík přešel z Fincentra Reality do Bidli

Bydlení 15.04.2019 | 13:09 0 Komentářů

Novým členem představenstva společnosti Bidli se stal spoluzakladatel Fincentrum Reality Martin Fojtík. V Bidli bude mít Martin Fojtík na starosti divizi staveb, energií, rekonstrukcí, designu a interiérů a zároveň se bude věnovat optimalizaci marketingu a rozvoji nových technologií.

Do svého příchodu do Bidli působil Martin Fojtík ve Fincentru Reality jako provozní ředitel a jednatel společnosti. Předtím pracovat také pro Seznam.cz v divizi Sreality.cz nebo homesweethome.cz.

“V dnešní době lidé často požadují kromě standardního servisu i odborné služby, které jim ulehčí život. Ať už je to kompletní výstavba rodinné dřevostavby naší výroby, dodávka energií nebo návrhy a realizace nových interiérů, mám radost, že můžu společně s kolegy na těchto službách pracovat,” uvedl Martin Fojtík.

Společnost Bidli poskytuje služby z oblasti realit, financování bydlení, výstavby rodinných domů a developerských projektů. “Od začátku fungování Bidli se snažíme mít v týmu ty nejlepší z oboru. Jsme proto velmi rádi, že se naše řady rozšířily o zkušeného člověka, se kterým se shodneme nejen na firemních hodnotách a způsobu práce, ale také lidsky,” říká předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Bidli Jiří Lejnar.

Zdroj: Tisková zpráva Bidli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.