Úterý 24. listopadu. Svátek má Emílie.

Magazín The Banker ocenil Českou spořitelnu titulem Banka roku 2009

Banky Luboš Svačina 04.12.2009 | 11:53 0 Komentářů

Česká spořitelna také v letošním roce zíkala ocenění Banka roku pro Českou republiku v mezinárodní soutěži časopisu The Banker: Bank of the Year 2009.

Stejný titul ve svých zemích získala Erste Bank v Rakousku a také rumunská banka BCR patřící do Erste Group stejně jako Česká spořitelna. Mezinárodní cenu Banka roku pro jednotlivé země uděluje již devátým rokem londýnský měsíčník The Banker patřící do mediální skupiny Financial Times. O udělení titulu rozhoduje porota složená z britských top manažerů a zástupců redakce tohoto odborného časopisu.

„Po úspěchu České spořitelny v tuzemské soutěži Fincentrum Banka roku 2009 nás potěšilo i toto uznání ze světa potvrzující úspěšnost našeho obchodního modelu. Erste Group dnes patří k nejvýznamnějším skupinám na evropském finančním trhu a velmi nás těší, že časopis The Banker ocenil také naší rakouskou Erste Bank a rumunskou BCR,“ uvedl Petr Hlaváček, člen představenstva a náměstek generálního ředitele České spořitelny. „Úspěch je o to větší, že Česká spořitelna patří k nejvýznamnějším bankám skupiny a že jsme tento titul potvrdili i v době ekonomického poklesu na mnoha trzích,“ dodal Petr Hlaváček.

Zdroj: Tisková zpráva České spořitelny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.