Středa 20. března. Svátek má Světlana.

Luboš Tvrzník šéfem hypoték v AQUEL Credit

Ředitelem sítě hypotečních specialistů ve společnosti AQUEL Credit se stal Luboš Tvrzník (43). Ve své funkci bude zodpovědný za vedení a rozvoj týmu hypotečních poradců, výběr nejvhodnějších produktů a komunikaci s partnerskými bankami. AQUEL Credit zajišťuje poradenství v oblasti financí, pojištění a hypoték.Tisková zpráva

Luboš Tvrzník vstoupil do světa financí jako profesionál v roce 1995 po svém nástupu do Českomoravské hypoteční banky, a.s, kde působil jako obchodní manažer. V roce 2000 změnil působiště a přijal funkci regionálního hypotečního manažera GE Capital Bank pro Severní a Východní Čechy. Další zkušenosti získal na pozici experta podpory prodeje hypoték v eBank a později pracoval jako ředitel regionální pobočky Hypoteční banky v Liberci.

V roce 2005 poprvé získal ocenění Hypoteční banky pro Obchodníka roku, když skončil na druhém místě. Dnes má na svém kontě kromě toho ještě čtyři prvenství. Od roku 2011 působí v AQUEL Credit ve funkci ředitele sítě hypotečních specialistů.


Luboš Tvrzník je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho záliby patří geocaching, létání na motorových letounech a cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.