Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Lidl nabídne levné vánoční jízdenky na vlaky

Investice 24.11.2009 | 17:27 0 Komentářů

Jízdenky budou v obchodech k dostání od 7. prosince

Praha – Spolupráce Českých drah a diskontního řetězce Lidl pokračuje, obchod nabídne zvýhodněné celodenní síťové jízdenky, tentokrát s platností na vánoční svátky.
Jízdenka nazvaná ČD Net Lidl přijde na 149 korun, zatímco klasický celodenní síťový lístek ČD Net nyní stojí pro jednu osobu 450 korun. Jízdenka ČD Net Lidl byla v obchodech Lidl poprvé k dostání v říjnu a platila na státní svátek 28. října, přičemž si ji pořídilo 16 500 lidí.
„Podmínky se od předchozí akce příliš neliší. ČD Net Lidl platí jeden den a stojí 149 korun. V pátek 25. prosince a sobotu 26. prosince je možné vyrazit na výlet v libovolnou hodinu, v neděli 27. prosince je nutné zahájit cestu před polednem. Jediný rozdíl oproti akci ze října je v tom, že si zákazníci mohou vybrat ze tří dnů,“ sdělil dnes ČTK ředitel odboru produktů a obchodu ČD Aleš Ondrůj, podle kterého budou tyto jízdenky v prodeji od 7. prosince do 23. prosince.
ČD se pomocí této nabídky snaží co nejvíce využít kapacitu vlaků o vánočních svátcích. Prodej jízdenek ČD je výhodný i pro Lidl, který získá provizi z jejich prodeje. Hodně lidí, kteří si přijdou pro jízdenku, zároveň v obchodech Lidl nakoupí další zboží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.