Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

Lidé sází stále více. Fortuně rostou zisky

Investice 24.08.2010 | 12:02 0 Komentářů

Jen ve Fortuně letos lidé prosázeli už přes sto milionů Eur

Praha, Amsterodam – Lidé, kteří sází stále více, pomohli k dobrým ekonomickým výsledkům společnosti Fortuna Entertainment Group (Fortuna). Fortuna, která působí na trzích v Polsku, České republice, Slovensku a Maďarsku, dosáhla podle předběžných finančních výsledků hodnoty přijatých sázek za první polovinu letošního roku téměř 192 mil. EUR.
To podle zveřejněné tiskové zprávy představuje meziroční nárůst ve výši přibližně 12 procent.
„V uplynulém období jsme potvrdili, že jsme připraveni rychle reagovat na jakoukoli novou příležitost, která se naskytne na trhu, jak ukazuje náš úspěšný růst v online sázení. Pro další období považujeme zejména Polsko za trh s velmi dobrým potenciálem a místo, kde chystáme další rozvoj sítě fyzických poboček i (pokud to legislativa umožní) platformy pro online sázení,“ uvedl generální ředitel Fortuna Entertainment Group Jiří Bunda.
V ČR objem sázek vzrostl o pětinu
Hrubé výhry (Gross Win) dosáhly 45,4 mil. EUR (nárůst o 10 %), ve srovnání s 41,1 mil. EUR v předchozích šesti měsících. EBITDA skupiny vzrostla v prvním pololetí letošního roku o 11% na úroveň 11.61 mil. EUR oproti 10,48 mil EUR ve stejném období roku 2009.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.