Úterý 24. listopadu. Svátek má Emílie.

Levnější banku už našly tisíce lidí. Zkuste to také

Investice 10.11.2010 | 08:10 0 Komentářů

Díky nové kalkulačce ušetříte stovky korun ročně

Praha – Rekordní zájem o své služby hlásí nová Fio banka, která nabídla běžný účet prakticky bez poplatků. „Za září a říjen jsme získali v součtu přes sedm tisíc nových klientů,“ říká její mluvčí Ján Franek.
Fio banka je na trhu aktivní od začátku září, nicméně přímo navázala na činnost stejnojmenné družstevní záložny a burzovní společnosti, působící na českém trhu už od roku 1993. Bankovní licenci získala letos na jaře.
„Počet klientů roste trojnásobným tempem v porovnání s dobou před získáním bankovní licence. Návštěvnost našich stránek vzrostla od září o 40 procent oproti předchozím měsícům,“ dodává Franek. Banka má nyní zhruba 67 tisíc klientů, jejich bližší strukturu ale nyní nechce zveřejnit. Před integrací byl podíl „bankovních“ (kampeličkových) a „burzovních“ klientů zhruba vyrovnaný.
Fio mimo jiné nabízí vedení běžného účtu zdarma a bezplatný platební styk. Poplatek vybírá jen za výběry z bankomatu, protože nemá vlastní síť. Výběr z bankomatů partnerské ČSOB přijde na šest korun, z ostatních na třicet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.