Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Letní akce stavebních spořitelen: Pozor na triky!

Investice 11.08.2009 | 07:01 0 Komentářů

Chcete ušetřit na stavebním spoření? Nyní se nabízí příhodná doba. Stavební spořitelny nabízejí ,,letní akce“. Jen si dejte pozor na na zavádějící reklamu.

Chcete ušetřit na stavebním spoření? Nyní se nabízí příhodná doba. Stavební spořitelny nabízejí „letní akce“. Jen si dejte pozor na na zavádějící reklamu.
Akce stavebních spořitelen mohou pomoci ušetřit náklady za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Vracejí se pravidelně. Pokud tedy smlouvu o stavebním spoření máte a nepotřebujete novou, není důvod s uzavřením smlouvy spěchat. Také je pravděpodobné, že s dalšími akcemi přijdou spořitelny v následujícím „akčním“ termínu – před Vánoci.
A jakou stavební spořitelnu zvolit? To záleží na tom, co od stavebního spoření očekáváte. Pokud se jedná jen o formu spoření, pak stačí porovnat, která stavební spořitelna má nejnižší náklady a uzavřít spořící tarif – úrokové sazby jsou vesměs stejné, a přestože se některé spořitelny snaží vyvolat jiný dojem, i státní podporu dostanete u všech za stejných podmínek. Zvažujete-li úvěr, mělo by se vaše uvažování odebírat spíše směrem úrokových sazeb z úvěru a rychlosti jeho dostupnosti.
Českomoravská stavební spořitelna
Českomoravská stavební spořitelna nabízí až do 30. září 2009 možnost změny tarifu s 3% úrokem za zvýhodněných podmínek. Poplatek při přechodu na tarif Perspektiv je zdarma, na tarif Atraktiv je poloviční – místo 2/3 dosud připsaných úroků jen 1/3 dosud připsaných úroků. Poplatek za zvýšení cílové částky je ponechán ve standardní výši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.