Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

Lars Kufall Beck se stal finančním ředitelem skupiny Saxo Bank

Banky 06.11.2018 | 10:13 0 Komentářů

Novým globálním finančním ředitelem (CFO) Saxo Bank byl jmenován Lars Kufall Beck. Na pozici nahradí Rasmuse Lunda, který přijal místo finančního ředitele kodaňského letiště.

Lars Kuffal Beck bude zodpovídat za veškeré finanční záležitosti skupiny Saxo Bank, bude dohlížet nad regionálními finančními odděleními, obchodním plánováním a analýzou. Lars Kufall Beck získal bakalářský titul z v oboru financí a magisterský v oboru pojišťovnictví na Copenhagen Business School. Získal také certifikát CFA (Chartered Financial Analyst).

Nový CFO přišel do Saxo Bank z pozice regionálního CFO pro kontinentální Evropu skupiny ISS, ještě předtím působil více než tři roky jako regionální CFO pro severský region. Své zkušenosti získal také jako senior manažer pojistného oddělení společnosti Deloitte Consulting či jako hlavní pojistný odborník dánské společnosti Re Underwritting Agencies.

Lars má hluboké mezinárodní zkušenosti a dobře rozumí legislativě, řízení rizik, financím a finančním instrumentům, což z něj činí ideální osobu, která dokáže společnost posunout dál. Pozice globálního CFO je v Saxo Bank klíčová, bude důležitým partnerem a poradcem výkonného týmu vedení banky,“ uvedl Steen Blafalk, globální finanční a kontrolní ředitel (GFR).

Zdroj: Tisková zpráva Saxo Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.