CZK/€ 24.660 +0,10%

CZK/$ 25.565 +0,12%

CZK/£ 27.628 +0,20%

CZK/CHF 25.946 +0,64%

06. 11. 2018

0 komentářů

Lars Kufall Beck se stal finančním ředitelem skupiny Saxo Bank

 

Novým globálním finančním ředitelem (CFO) Saxo Bank byl jmenován Lars Kufall Beck. Na pozici nahradí Rasmuse Lunda, který přijal místo finančního ředitele kodaňského letiště. 

Lars Kuffal Beck bude zodpovídat za veškeré finanční záležitosti skupiny Saxo Bank, bude dohlížet nad regionálními finančními odděleními, obchodním plánováním a analýzou. Lars Kufall Beck získal bakalářský titul z v oboru financí a magisterský v oboru pojišťovnictví na Copenhagen Business School. Získal také certifikát CFA (Chartered Financial Analyst).

Nový CFO přišel do Saxo Bank z pozice regionálního CFO pro kontinentální Evropu skupiny ISS, ještě předtím působil více než tři roky jako regionální CFO pro severský region. Své zkušenosti získal také jako senior manažer pojistného oddělení společnosti Deloitte Consulting či jako hlavní pojistný odborník dánské společnosti Re Underwritting Agencies.

Lars má hluboké mezinárodní zkušenosti a dobře rozumí legislativě, řízení rizik, financím a finančním instrumentům, což z něj činí ideální osobu, která dokáže společnost posunout dál. Pozice globálního CFO je v Saxo Bank klíčová, bude důležitým partnerem a poradcem výkonného týmu vedení banky,“ uvedl Steen Blafalk, globální finanční a kontrolní ředitel (GFR).
Zdroj : Tisková zpráva Saxo Bank

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Křišťálová koule - magie - kouzlo - předpověď - predikce

Šokující předpovědi aneb Co nás minulo a co nás čeká

Závěr kalendářního roku je žní pro předpovědi na rok příští. Nejinak tomu je i letos. Saxo Bank se svými kontroversními předpověďmi snaží především zaujmout. Jak moc se spletla pro rok 2016 a co vkládá do vínku roku 2017?

Text: Petr Zámečník

19. 12. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.